Serwis gaśnic i hydrantów

Pożary poza wypadkami drogowymi są jednymi z najczęstszych zdarzeń które nam towarzyszą. W ich wyniku  

Gaśnice są najpowszechniejszym urządzeniem którym możemy ugasić lub spowolnić pożar, wymagane są w takich miejscach jak samochód, budynki publiczne czy zakłady pracy. Pamiętajmy jednak, że pożar może wybuchnąć również w domu lub na działce, wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z ogniem, elektrycznością lub skutkami naturalnymi – np. uderzenie pioruna.

Aby gaśnica w naszych rękach mogła właściwie zadziałać, a nie narazić na dodatkowe niebezpieczeństwo niezbędne jest regularne wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz wymiany środka gaśniczego.

Aby pomóc ci zapewnić właściwą ochronę w miejscu pracy i domu odbyłem niezbędne szkolenia w Ogniochron S.A. i uzyskałem tytuł Inspektora Bezpieczeństwa Pożarowego w CS PSP w Częstochowie.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas tych szkoleń pomogę Ci dobrać właściwą gaśnicę, przeprowadzę jej konserwację, a gdy zajdzie taka potrzeba wymienię środek gaśniczy. 

Mógłbym zasypać Cię teraz linijkami tekstu o przepisach w zakresie używania i serwisu gaśnic, zamiast tego chciałbym zaoferować ci doradztwo w zakresie doboru, sprawny instruktarz odnośnie przechowywania i używania gaśnicy, a także zaoferować pomoc w dopilnowaniu terminów serwisu gaśnicy.

Jeśli tylko zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług nie tylko przeprowadzimy Cię przez proces doboru lub jeśli już posiadasz gaśnicę jej serwisu, ale również na podany kontakt prześlemy informację o zbliżającym się terminie ponownego serwisu. 

W przypadku wykrycia usterek podczas przeglądu usuwamy je w cenie przeglądu, a o terminie kolejnego informujemy bez naliczania dodatkowych opłat. 

Zapewnimy ci spokojne wykonywanie swoich czynności bez potrzeby zamartwiania się o kondycję Twojej gaśnicy.

przykładowe usługi:cena netto:
Przegląd gaśnicy proszkowej12 zł
Remont z wymianą środka gaśniczego
gaśnica 1 kg24,39 zł
gaśnice większe cena jak przy 1 kg + 17 zł za każdy kolejny kg
przegląd hydrantu wewnętrznegood 60 zł
przegląd hydrantu zewnętrznegood 80 zł
próba ciśnieniowa węża hydrantowego80 zł
przegląd drzwi i bram przeciwpożarowychod 80 zł